Montaż instalacji elektrycznych

Instalacja elektryczna jest podstawową siecią, na której opiera się funkcjonowanie każdego domu, dlatego tak ważne jest jej prawidłowe zaprojektowanie, wykonanie oraz podłączenie, co zapewni bezpieczeństwo całej rodzinie. Nasi elektrycy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji w domach jednorodzinnych, blokach oraz halach wielkopowierzchniowych.

W zależności od potrzeb, instalacja może pełnić różne funkcje i być bardziej lub mniej złożona/rozbudowana. Nasi specjaliści doradzą, zaprojektują oraz wykonają ją na najwyższym poziomie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Pomagamy także w załatwieniu   wszelkich formalności związanych z lokalnymi operatorami sieci energetycznej.
Po zakończeniu prac przeprowadzamy badania odbiorcze instalacji elektrycznych,  sporządzamy dokumentację powykonawczą oraz przygotowujemy całość do odbioru przez inspektorów.
Wszystkie instalacje wykonujemy przy użyciu  materiałów renomowanych firm, które posiadają wszelkie niezbędne deklaracje zgodności oraz certyfikaty.